Po latach sprzedaży hurtowej za pośrednictwem dystrybutorów wracamy do sprzedaży bezpośredniej prezentując nową funkcjonalną stronę firmową oraz sklep stacjonarny. Dla poprawy zadowolenia kupujących postanowiliśmy znacznie ograniczyć sprzedaż hurtową i bardziej skupić się na potrzebach klientów w kwestii doboru sprzętu oraz doradztwa.

Kilkanaście lat doświadczeń w łucznictwie tradycyjnym daje mi jako właścicielowi firmy możliwość doboru optymalnego łuku i dodatkowych akcesoriów tak aby zarówno początki przygody z łukiem jak i doskonalenie umiejętności odbywało się w sposób przemyślany i dawało pełną satysfakcję.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego oraz odwiedzenia naszego sklepu od poniedziałku do piątku w godz 9-17 w soboty od 9-12.

Składanie zamówień drogą internetową jest możliwe 7 dni w tygodniu 24godz na dobę.

Informujemy że zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych wszystkie dane z zamówienia są przechowywane tylko w naszej bazie danych przez okres 1 roku, bez możliwości wglądu w nie osób trzecich a następnie kasowane. Kasowanie danych może nastąpić wcześniej na życzenie klienta.

0