O firmie

Od roku 1982 firma Łukbis zajmuje się produkcją sportowego i tradycyjnego sprzętu łuczniczego, jednak zanim powstała firma jej założyciel Jan Bisok pracował 15 lat przy produkcji łuków w ZSS POLSPORT w Bielsku-Białej. Po wycofaniu z oferty produkcyjnej Zakładów POLSPORT łuków, determinacja, zamiłowanie i pasja Jana Bisoka były motorem do rozpoczęcia samodzielnej działalności i produkcji łuków.

Pasja ta udzieliła się również synom Jana, Adamowi i Romanowi. Tak więc od 1982 roku firma ŁUKBIS wciąż wzbogaca swoją ofertę i jakość oferowanego sprzętu posiadając obecnie w sprzedaży ok. 60 pozycji w tym 15 rodzajów łuków.

Obecnie oferta firmy obejmuje zarówno produkcję sprzętu łuczniczego jak i organizację imprez i szkoleń z wykorzystaniem sprzętu łuczniczego. Doświadczenie Adama Bisoka zdobyte przez udział w wielu zawodach sportowych i terenowych owocuje coraz to nowymi modelami łuków a wykorzystanie materiałów z najwyższymi certyfikatami jakości daje im coraz większą sprawność. Naszym celem jest, aby swoją pracą przyczynić się do spopularyzowania w Polsce sportu łuczniczego, który choć bardzo piękny i z bogatymi tradycjami został nieco zapomniany.

Życzymy wiele zadowolenia z tytułu użytkowania sprzętu naszej firmy i samych celnych strzałów.

0